Console gaming: Playstation 5: Games: Asterix & Obelix XXXL: De Ram van Hibernia - Limited Edition - PS4 / PS5
Asterix & Obelix XXXL: De Ram van Hibernia - Limited Edition - PS4 / PS5

49,99-incl. BTW
Verzending binnen ongeveer 4 werkdagen
Afhalen binnen ongeveer 4 werkdagen

EAN: 3701529501685
Merk: Microids
Product taal: UK FR DE
Taal verpakking: UK FR DE ES IT

Toon volledige specificatiesVerberg volledige specificaties

Asterix & Obelix XXXL – De Ram van Hibernia

Asterix & Obelix, onze favoriete Galliers zijn terug voor een nieuw avontuur!

Het is het jaar 50 V. Chr. Heel Gallië is in handen van de machtige Romeinen… Helemaal? Nee, een dapper dorp met onverzettelijke Galliërs biedt koppig weerstand aan de Romeinse overheersers.

Keratine, de dochter van het dappere opperhoofd Irishcoffix die in Hibernia (het huidige Ierland) woont, heeft onze Gallische helden om hulp gevraagd. De legendarische gouden ram van de clan is plotseling verdwenen.

Ga als Asterix of Obelix op zoek naar de verdwenen gouden ram, ontmoet nieuwe personages, reis door 6 verschillende nieuwe werelden en knok tegen hordes Romeinen!

Asterix en Obelix: The Ram of Hibernia is een prachtig nieuw verhaal met nieuwe personages en oude bekenden. Het is mogelijk om met maximaal 4 spelers in een lokale coöperatieve multiplayer modus te spelen op hetzelfde scherm.

Kenmerken:

  • 6 Nieuwe werelden om te ontdekken van Gallië tot Hibernia in een origineel verhaal geïnspireerd door het iconische universum van onze Gallische helden
  • Voor het eerst is het ook mogelijk om met 4 mensen te gelijk te spelen in een local coop modus op een scherm.
  • Een nieuw en vergroot assortiment van objecten die gevonden en gebruikt kunnen worden tijdens je avontuur, maar je kan natuurlijk ook nog steeds een Romein grijpen.
  • Nieuwe stijlvolle combo’s en finish manoeuvres om je vijanden een kopje kleiner te maken.

Limited Edition

De Limited Editie bevat:

  • Volledige game
  • 3 lithografieën
  • 2 stickers vellen

Verzending binnen ongeveer 4 werkdagen*
*: de levertermijnen zijn indicaties & hangen af van leveranciers en transportfirmas

49.99